V nedeli 19.5. jsme se zúčastnili Dne dětí - Karnevalu zvířátek v Srbech u Kladna. Počasí bylo jako vymalované, sluníčko se na všechny smálo celý den. Děti v nejrůznějších maskách zvířat byly roztomilé.
PSOZ mělo na karnevalu pro deti připravené malování kočičích perníčků, kočičích a psích omalovánek a "hladovou kočku" (velkou kočičí hlavu s otevřenou tlamkou na házení myškami). Hladová kočka se dětem moc líbila, krmily ji o 106. Pozadu nezůstávalo ani malování a následné papání kočičích perníčků. V charitativním krámku šly na odbyt hlavně hrnečky s kočičí tématikou a pexesa.
Prodali jsem věci za 726 Kč. Finanční částka bude použita pro naše kočičáky. Děkujeme hotelu Astra Srby za pozvání a těšíme se na příště :-).
Naše poděkování patří také paní Lence Svobodové, která nám po celý den velmi pomáhala. Doufáme, že se jí s námi líbilo a příště se k nám zase přidá.
Pár fotek z akce:
Související články: